Začíná období větších útrat. Nakupujete on-line? REPORTÁŽ

Za dva měsíce tu bude Štědrý den. Možná už pár dárků máte, ale většina nákupů vás asi teprve čeká. Jestli nakupujete (nejen dárky) přes internet, nebo to chcete vyzkoušet, podívejte se na tuhle reportáž. Zazní v ní rady, jak nesednout nepoctivým obchodníkům na lep.

On-line nakupování je stále oblíbenější. Pořizovat můžete nejen elektroniku, oblečení, hračky, šperky nebo drogerii, ale i finanční produkty, jako je třeba povinné ručení na auto. Ceny jsou ve většině případů lepší, než v kamenných obchodech nebo pobočkách.

 

Je to pohodlná forma nakupování, nese s sebou ale i rizika. V reportáži je mimo jiné zmíněna platba předem. Jak to s touto formou placení máte vy?

Anketa

Když nakupujete přes internet, platíte za zboží předem?

 

 

Energie něco stojí... Foto:

I na Prima Rádci můžete vyřídit on-line a bezpečně spoustu záležitostí. Třeba si spočítat, jestli můžete ušetřit za spotřebu elektřiny nebo plynu. A pokud vás některá nabídka zaujme, stačí pár kliknutí a my vám pomůžeme s přechodem k jinému dodavateli. Výběr je jen na vás, my zařídíme zbytek!

 

 

Může se vám ještě hodit:

Článek

V Číně lze koupit téměř cokoliv Foto:

REPORTÁŽ: Statisíce Čechů šetří tím, že nakupují v Číně! Riskují?

On-line nakupování v čínských obchodech u nás zažívá obrovský rozmach. Vychází to totiž mnohem levněji, než když si lidé objednají zboží z domácích e-shopů. Podle údajů...

Článek

Nakupování po internetu Foto:

Šmejdi na internetu? Stovky zákazníků varují před podezřelým e-shopem

Nakupujete přes internet? Dávejte si pozor kde. Přijít můžete o peníze i zboží.

Článek

Někdy se reklamaci nevyhnete Foto:

Reklamace: Co se změnilo a co zůstává při starém?

Nový občanský zákoník přinesl v mnoha oblastech života pořádný chaos. Spoustu změn jste jistě už pocítili na vlastní kůži. Jednou z otázek, na kterou dlouho neuměli...

Titulní foto - Zdroj: Thinkstock

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

 


 

Diskuze

reklama