Trápí vás akné? Tohle je nejúčinnější možnost, jak se ho zbavit

Akné je jednou z nejčastějších kožních chorob vůbec. Během života postihne téměř každého z nás.

Až 85 procent dospívajících se potýká s nevzhlednými a bolavými pupínky, nezřídka ale akné postihne i starší ročníky. Těžká forma nemoci dokáže postiženému člověku velmi znepříjemnit život. Nejen že boláky mohou praskat a špinit oblečení, často bývají i terčem posměchu v kolektivu mladých lidí. Akné tak dost dobře může způsobit vážné psychické problémy. Mnozí lidé přitom za své potíže ani nemůžou. Akné totiž způsobují ucpané mazové žlázy, které se zanítí. A mezi příčiny zanícení patří především hormonálními vlivy a dědičnost. Dále můžou komplikace způsobit nahromaděné odumřelé kožní buňky a bakterie. 

Co nedělat, když máte akné

Pokud máte akné, nebo nechcete, aby se vám rozvinulo, snažte se nedotýkat neustále obličeje. Na rukou totiž máme bakterie a nečistoty, které akné podporují. Ruce si tak myjte průběžně během dne, častěji si oplachujte i obličej. Zaměřte se určitě na jídelníček a vybírejte vhodnou kosmetiku. 

>> Novinka v léčbě těžkých forem akné, jizev a strií. Zbavte se jich natrvalo

 

Dvoufázová regenerativní metoda vám pomůže

Pokud se ale chcete akné rychle a rázně zbavit, nemusíte nutně polykat například antibiotika nebo jiné léky, které mají celou řadu nežádoucích účinků a které se obvykle pacientům předepisují. V současné době totiž existuje efektivní léčba, díky níž se pupínků můžete zbavit velmi rychle a bezpečně. „Mezi nejnovější a nejvíce účinné způsoby léčby s vynikajícími výsledky patří dvoufázová regenerativní metoda, která kombinuje mikrojehličkovou terapii a následné ošetření postižených míst na kůži excimerovým laserem,“ říká dermatolog a majitel Centra klinické a estetické medicíny Derma Medical Clinic Michal Sičák. Právě tady, jakožto jediné klinice u nás, tuto léčbu pacientům aplikují. Navíc s vynikajícími výsledky. Metoda přitom funguje i na jizvičky po akné či strie.

Akné - Před léčbou a po ní Foto: Akné - Před léčbou a po ní, Foto: Derma Medical Clinic

 

2 kroky k pleti bez akné

Procedura tedy probíhá ve dvou fázích. „Nejdříve pomocí mikrojehličkového přístroje vytvoříme v postižené kůži tisíce drobných mikrokanálků a následně se vpraví kyselina hyaluronová a vitamíny. Poté dochází k hojivému procesu, vytváří se nový kolagen, elastin a vznikají nové kožní buňky. Kůže se plně zregeneruje a obnoví. Toto ošetření je rychlé, bezpečné a minimálně bolestivé,“ popisuje MUDr. Michal Sičák. 

1. fáze - Ošetření DermaPen Foto: 1. fáze - Ošetření DermaPen, Foto: Derma Medical Clinic

 

Druhým krokem (po uplynutí dvou týdnů) je pak využití excimerového laseru, kterým se běžně léčí obtížně léčitelné formy dermatóz, jako je lupénka, vitiligo a atopický ekzém. Toto efektivní a bezpečné ošetření stimuluje kožní buňky k obnově a následně dochází k léčbě akné a regeneraci jizev se skvělými výsledky. Opět se jedná o velmi rychlé a bezbolestné ošetření, na které pacient dochází po dobu dvou týdnů. Celý proces léčby je pak vhodné 4 - 5 krát zopakovat.

2. fáze - Ošetření laserem Xtrac Foto: 2. fáze - Ošetření laserem Xtrac, Foto: Derma Medical Clinic

  efektivní a bezpečné ošetření stimuluje kožní buňky     k obnově a tím dochází k léčbě akné a regeneraci jizev    se skvělými výsledky. Tímto přístrojem léčíme i obtížně    léčitelné formy dermatóz – lupénku, vitiligo a atopické          ekzémy. Bezbolestné a velmi rychlé ošetření      nabízíme jako jediná klinika v ČR.

 

Shrnutí: 3 výhody nové léčby

  1. celková regenerace a obnova pleti
  2. zlepšení struktury kůže
  3. vyhlazení jizev a strií 

 

Podrobné informace o možnostech ošetření získáte při konzultaci na pobočkách Derma Medical Clinic. Kontakty naleznete zde

 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Diskuze

reklama