Chcete se naučit hrát na kytaru či piano? Zvládnete to i díky aplikaci

Aplikace dobře poslouží úplným začátečníkům, ale i pokročilým hráčům na hudební nástroje...

Chcete se naučit hrát na hudební nástroj? Nemusíte chodit do kroužku ani hledat osobního učitele. Prostě si stáhnete aplikaci do smartphonu a hrát například na kytaru se naučíte úplně sami. Jednou z aplikací, která vám to umožní, je Yousician, přičemž tenhle hudební učitel nabízí i možnost naučit se hrát na piano. Pokud se ale chcete naučit na hudební nástroj, musíte ho mít fyzicky u sebe. Podobnou aplikací je pak třeba Guitar či Hero, které můžete také vyzkoušet. Jak přesně funguje konkrétně aplikace Yousician a jak se díky ní naučíte hrát, zjistíte ve videu pod úvodní fotkou, kde šikovnou vychytávku do mobilu (nejen) pro hudební talenty popisuje moderátor coolovského pořadu Applikace Mikoláš Tuček...

Ušetřit můžete až 50 % z vaší měsíční útraty za telefon. Srovnání mobilních tarifů na Prima Rádci

 

Doporučujeme: Prima kvízy

A když už jsme u aplikací, velmi oblíbená je i naše zábavná hra Prima Kvízy. Hrají v ní proti sobě dva hráči. Je tam přes 50 tisíc otázek napojených na primácké pořady. Ve hře si můžete poměřit své znalosti a postřeh se svými přáteli z Facebooku nebo s oblíbenými tvářemi naší televize – například Zdeňkem Pohlreichem, Martinem Dejdarem, Patrikem Děrgelem či Jakubem Prachařem. Kde si ji můžete stáhnout, zjistíte na webu Prima Kvízy, nebo v tomto článku:

Článek

prima kvízy 1 Foto:

Aplikace Prima Kvízy má 400 nových otázek v tématu Česko. Bavte se a zabijte čas třeba ve frontě

Nudíte se? Chcete prověřit své vědomosti z různých oblastí a zjistit, zda jste chytřejší vy, nebo vaši přátelé? Zahrajte si unikátní vědomostní hru Prima Kvízy, kterou si...

 

A tady se můžete podívat na celý díl Applikací o hudbě a dalších kulturních zážitcích. Jako vždycky se dost pobavíte. :-)

Pořad Applikace s Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool. Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama