Známe způsob, jak najít dobrý bar nebo restauraci. V okolí místa, kde jste

Vsaďte na jistotu. Dobré podniky ve vašem okolí najdete díky perfektním mobilním aplikacím...

 

Ušetřete až 50 % měsíční útraty za telefon, najděte nejvýhodnější tarif. SROVNÁNÍ MOBILNÍCH TARIFŮ online na Prima Rádci

Chcete si jít večer posedět s kamarády a vyzkoušet něco nového? Jste v místě, kde to neznáte? Žízeň a chuť na dobrý drink zaženete nejlíp v osvědčeném podniku. A my vám prozradíme, jak najít jen ty nejlepší a osvědčené, aniž byste museli třeba jezdit několik kilometrů, pokud nebudete chtít. Vyzkoušejte mobilní vychytávku MAURERŮV VÝBĚR GRAND BAR, kterou ve videu pod úvodní fotkou popisuje moderátor pořadu Applikace Mikoláš Tuček. Jistota zaručena: V aplikaci podle Mikoláše najdete jen bary, restaurace a puby, které opravdu za něco stojí. Takže, na zdraví... :-)

 

A do druhé nohy ještě jeden tip na aplikaci pro všechny pivaře UNTAPPD: Tady taky najdete nejlepší pivo v okolí nebo lokální pivovar. Vyhledávat můžete nejbližší bary, hospody, pivovary nebo piva, která právě točí. Více ve videu zde:

 

Tady se můžete podívat na celý díl Applikací o zdraví a zahánění žízně :-).

Pořad Applikace s Ivou Frühlingovou a Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool. Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Zdroj fotografií: Thinkstock

Diskuze

Právní poradenství
Právní poradna
Nebo volejte pište
810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama