Nemusíte utrácet za advokáty. Tady získáte právní dokumenty k řešení běžných situací

Běžné smlouvy můžete získat velmi rychle a snadno... Foto: Běžné smlouvy můžete získat velmi rychle a snadno...Foto: thinkstock.com

Právní dokumenty online bez nutnosti navštěvovat právníky. To nabízí jedinečná internetová aplikace, kterou najdete i na Prima Rádci.

Smlouvu čas od času podepisuje každý. Tady máte možnost velmi jednoduchou cestou smlouvu či právní dokumenty k řešení běžných životních situací získat. Databáze GeneratorSmluv.cz nabízí nepřeberné množství právních dokumentů, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů: Od darovací či kupní smlouvy přes návrh na rozvod až po exekuční návrh. Největší zájem je o smlouvu o nájmu bytu a dokumenty související s rozvodovým řízením. Ceny za jednotlivé smlouvy se pohybují od 50 do 300 korun, některé jsou k dispozici zdarma.

Úspora času, i za akvokáty

GeneratorSmluv.cz přináší řešení pro lidi a firmy, které nechtějí platit za právníky tisíce korun, ale přitom chtějí mít právní dokumenty ve vysoké kvalitě a hotové během několika minut, tedy bez čekání. Pro které oblasti máte možnost vygenerovat právní dokumenty?

 • Věci a nemovitosti (Smlouva o koupi nemovitosti, Nájemní smlouva, Darovací smlouva, ...)
 • Zaměstnání (Pracovní smlouva, Výpověď podávaná zaměstnancem, Dohoda o pracovní činnosti, ...)
 • Trestní právo (Návrh na schválení narovnání, ...)
 • Exekuce a insolvence (Návrh na zastavení exekuce, ...)
 • Soud (Návrh na rozvod – nesporný, ...)
 • Rodina a dědictví (Dohoda o vypořádání společného jmění manželů, ...)
 • Úřad (Plná moc podle správního řádu, ...)
 • Úvěry a pohledávky (Směnka vlastní, Smlouva o úvěru, ...)
 • Podnikatelé a korporace (Smlouva o převodu podílu v s. r. o., ...)

Jak to funguje: 3 jednoduché kroky

Všechny dokumenty odpovídají aktuálním zákonům i novému občanskému zákoníku. Spolupracující právní kancelář databázi postupně rozšiřuje. Projekt je řešením pro lidi hledající nejběžnější právní dokumenty, ale také pro společnosti, které v online aplikaci najdou například smlouvy o zápisu do rejstříku či souhlas o umístění sídla.

 1. Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz.
 2. Zde vyplníte požadované informace potřebné pro vygenerování dokumentu.
 3. Následně obdržíte PDF soubor, který již stačí pouze podepsat.

V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu i právních rad je vám k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

Právní poradenství
Právní poradna
Nebo volejte pište
810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama