Jak budete v roce 2017 vycházet s penězi? Hvězdy vám napoví

Horoskop na rok 2017 - Peníze Foto: Horoskop na rok 2017 - PenízeFoto: thinkstock.com

Říkáte si, jaký asi bude rok 2017? Budete se mít dobře a budete dostatečně finančně zajištěni? Podaří se vám něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...

Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na rok 2017, které se soustřeďují právě na oblast peněz. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete čekat. Jestli bude lepší více šetřit, zda-li přijdou nečekané výdaje či naopak můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

Začátkem roku máte možnost získat nějaké odměny a peníze vám nebudou dělat problémy. Jaro bude finančně ještě mnohem významnější a dokonce si uděláte i nějakou radost. Na přísun větších peněz si však rychle zvyknete a v létě vám to začne chybět. Přesto strádat nebudete a na podzim doplatíte část hypotéky nebo nějaké finanční závazky. Koncem roku si ale dejte pozor, můžete o peníze přijít, a to náhle a nečekaně. Nejedná se ale o tak velké peníze, aby vás to položilo.

BÝK (21. duben - 20. květen)

Vaše železné zásoby vám na začátku roku pomůžou překonat krizi, a ve financích tak zažijete klid a pohodu. Dokonce odjedete na dovolenou nebo prodloužený víkend na lyže. Na jaře už ale bude realita jiná, i když si to moc nepřipustíte. Přesto celé období zvládnete a v létě vás čekají velké peníze a finanční stabilita. Moc se ale z peněz nevydejte, protože na podzim přijdou značné výdaje a s nimi pocit, že je to beznadějné. Což přinese hádky a nepříjemnosti, které potrvají až do konce roku.

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

V oblasti financí to tak zábavné nebude. Už na začátku roku si uvědomíte, že jste utráceli víc než si můžete dovolit, a padne z toho na vás deprese. Trápení nebudete prožívat jen v lednu, ale i v dalších měsících, až v dubnu přijde změna a pak by se vám už peníze neměly tolik vyhýbat. Přesto budete přemýšlet, co nejdřív zaplatit. Také vás v létě čeká komunikace v souvislosti s financemi a nebude úplně příjemná. Závěr roku přinese hodně přemýšlení, jak s financemi naložit.

RAK (22. červen - 22. červenec)

Ztráty v oblasti financí vás čekají na začátku roku a opravdu vás to potrápí. Nebudou to velké ztráty, ale přesto vám peníze začnou chybět. Ještě na jaře to nevypadá o moc lépe. Zavíráte před něčím oči a nechcete vidět realitu a to vaše finance blokuje. V létě se snažte peníze šetřit, aby se to dalo zvládnout. Vše se obrátí na podzim, kdy získáte finanční stabilitu a užijete si finanční hojnosti. Peníze vám nebudou chybět ani na konci roku.

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Někdo vám na začátku roku začne vnucovat své názory spojené s vaší finanční situací a to se vám nebude líbit, protože to není upřímné. Jaro vám přináší klid od finančních transakcí a soustředíte se na jiné věci. Peníze vám chybět nebudou. Léto vypadá velmi úspěšně, protože peníze k vám poplynou, aniž byste proto cokoliv udělali. A tak se na podzim začnete rozmýšlet, kam je investovat. Na velké finance si rychle zvyknete a na konci roku si uvědomíte, že na nich máte určitou závislost.

PANNA (23. srpen - 22. září)

V oblasti peněz se vám na začátku roku nebude vůbec dařit. Naopak můžete o nějaké peníze přijít a budete z toho nešťastní. Jaro vám přináší velké finanční změny. A tak o tom budete muset celé léto přemýšlet, abyste své finance zase získali zpět, což se vám na podzim podaří. Podzim si užijete, dokonce pojedete na dovolenou. Koncem roku vaše finance budou zase v pořádku a čekají vás i nějaké finanční schůzky.

VÁHY (23. září - 22. říjen)

Na začátku roku odhalíte jedno tajemství spojené s vašimi financemi. Na jaře budete překonávat překážky. To vás unaví, ale zvládnete to. V létě si oddychnete a přijde velký finanční úspěch. Peníze se k vám pohrnou. A to se ani na podzim nezmění. Budete si užívat finanční jistoty. Zima je opět plná radosti, pokud jde o finance a spokojenou rodinu.

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Po Novém roce ještě budete mít peníze, ale následně vás to bude stát hodně námahy a pocitů beznaděje. Na jaře se vám stále nepodaří se z existenční krize dostat, ale i přesto, že to půjde těžko, to nakonec zvládnete. V létě přicházejí přesuny a možné stěhování, což vaši finanční situaci nijak nezlepší. Na podzim se snažte zaplatit všechny důležité pohledávky. Vše srovnáte na konci roku a pak si opravdu odechnete.

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Počátkem roku začnete šetřit peníze, protože přijdou obavy, že vám brzo dojdou. Jaro pro vás bude velkým tajemstvím a překvapí vás, co se dozvíte. Kvůli tomu vás po celé léto čekají překážky. Budete je řešit, ale dokážete je překonat. Podzim pro vás vypadá dost náročně, co se financí týká, protože zažijete nějaké ztráty. Na konci roku se vám podaří zbořit staré nefunkční základy a postavit nové pevnější.

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

Nový rok pro vás nebude přímo pozitivní období ve spojitosti s penězi. Čeká vás situace, kdy zůstanete stát na místě a nedokážete se hnout z místa. Na jaře začnete vše intenzivně analyzovat a problém řešit. V létě už bude vše v pořádku a peníze se k vám vrátí. Podzim ve znamení stagnace vás zase trochu rozhněvá. Na konci roku už budete se svojí finanční situací spokojeni.

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

Začátkem roku budete mít tolik sil, že zvládnete všechny finanční záležitosti a ostatní závazky. Na jaře odložíte problém, který vás ale nakonec dožene a řešení se nevyhnete. V létě se vše obrátí a objeví se peníze z minulosti. Na podzim budete ve finanční sféře stabilní a to se týká i vaší rodiny. Koncem roku vám začnou přicházet peníze a užijete si to. Postačí, abyste byli pouze trpěliví, a vše se vyřeší.

RYBY (20. únor - 20. březen)

Hojnost vás bude provázet začátkem roku a vy si ji přímo užijete. Na jaře dokonce můžete získat i více peněz, a zlepšit tak svoji finanční situaci. V létě se začnete rozhodovat, kam své peníze investujete nebo co si koupíte. Na podzim vám okolí bude závidět, tak si dejte pozor. A na konci roku si opět užijete hojnost financí.

 

Jaké legislativní a další změny nás pak v oblasti peněz čekají v roce 2017? To se dozvíte v našem SPECIÁLU:

Speciál - Finanční změny v roce 2017 Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

Právní poradenství
Právní poradna
Nebo volejte pište
810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama