Finanční HOROSKOP na BŘEZEN: Zbohatnete nebo musíte víc šetřit?

Finanční horoskop  Foto: Finanční horoskop Foto: thinkstock.com

Je před námi třetí měsíc roku 2016. Budete se mít dobře a budete dostatečně finančně zajištěni? Podaří se vám něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...

Chcete nahlédnout do blízké budoucnosti a zjistit, jak na tom budete s rodinným rozpočtem v následujících týdnech? Hvězdy vám můžou napovědět... Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na březen 2016, které se soustřeďují právě na oblast peněz. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete tento měsíc čekat. Jestli bude lepší více šetřit, zda-li přijdou nečekané výdaje či naopak můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

Začátkem měsíce musíte zaplatit vše důležité a pak se vám už bude jen dařit. Z peněz se budete radovat a užijete si jejich hojnost. Nemusíte se ničeho obávat, a dokonce můžete utratit nějaké peníze navíc.

Článek

Spořicí účet je výhodná forma zhodnocení peněz, pokud je chcete mít po ruce Foto:

6 kritérií, podle kterých je vhodné vybírat spořicí účet

Prostředky na spořicím účtu vám poslouží jako finanční rezerva a jsou okamžitě dostupné. Jak si ale vybrat z tolika finančních institucí banku, u které si spořicí účet...

BÝK (21. duben - 20. květen)

Stabilitu financí vám zajistí vaše práce a spořivost. Ničeho se nemusíte obávat, vše se bude pozitivně vyvíjet i v další části měsíce. Na konci měsíce se možná může objevit i nový zdroj financí.

Článek

Bezpečné půjčování? Žádejte tam, kde vás prověří Foto:

Hypotéka vs. půjčka: Proč úvěr na bydlení lidem život (většinou) nekomplikuje?

Žít na dluh je v dnešní době v podstatě standard. Jen loni si vzaly více než tři miliony lidí nějakou formu půjčky. Pokud jde o bydlení, řada lidí nemá ani jinou možnost....

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují finanční energii. Odpusťte a jděte dál a finance k vám opět potečou.

Článek

Šetřit (nejen) na dárky jde velmi jednoduše Foto:

Bez nervů a počítání každé koruny. Jak snadno ušetřit na dárky?

Každý z nás to zná, dárky pro blízké stojí nemalé peníze a každý rok se najde dost lidí, kteří musí hodně šetřit, nebo si dokonce brát půjčku. Jde to ale vyřešit i jinak,...

RAK (22. červen - 22. červenec)

Začátkem měsíce se budete rozhodovat, co zaplatíte nejdřív, protože se vám nedostávají prostředky na všechny platby. Čekají vás schůzky a setkání, které vám přinesou nové peníze, a na konci měsíce už budete mít financí dostatek.

Článek

Existuje víc možností, jak zhodnotit peníze... Foto:

Jak zhodnotit peníze? 6 možností pro vás

Peníze nemusejí ležet jen na běžném účtu. Mohou vám – více či méně – vydělávat. Jaké jsou možnosti a jaké nabízejí zhodnocení?

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Zpočátku budete přemýšlet, kam s penězi, které začnou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat a přemýšlíte, zda můžete zaplatit zálohu na dovolenou. Nebojte se, přijdou další finance a vy zaplatíte i jiné důležité věci. Na dovolené možná potkáte i nějakou lásku.

Článek

Cestovní pojištění si můžete sjednat snadno přes internet Foto:

Bleskové pojištění na cestu: Stačí pár minut a můžete jet!

Jedete na dovolenou do zahraničí na poslední chvíli a/nebo jste se zapomněli pojistit? Cestovní pojištění můžete vyřešit "expres". Tady je NÁVOD.

PANNA (23. srpen - 22. září)

Někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc si díky dobrému člověku, který vás má rád a i fyzicky ho přitahujete, nemusíte s financemi dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Článek

Konec finančních negramotů v Čechách. O utrácení Foto:

Když peníze mizí aneb Jak utrácet bezpečně

Peníze vyděláváme, a pak mizí a mizí. Je to každodenní koloběh, nakupujeme, platíme, žijeme...

VÁHY (23. září - 22. říjen)

Trpělivost je klíčové slovo spojené s tímto měsícem a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit to, co je nezbytně nutné nejdřív zaplatit. Zaplaťte nejdůležitější věci a mějte trpělivost, další finance dorazí.

Článek

Stát rozdává příspěvky na zateplení nebo stavbu energeticky šetrného domu... Foto:

Chcete stavět, měnit okna či kotel? PŘEHLED, na co lze získat dotaci

Stát chce dohromady rozdat miliardy korun. Pokud splňujete podmínky, zkuste o dotace zažádat. V těchto dnech se začaly přijímat už i žádosti o příspěvek na výměnu kotle...

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Začátkem měsíce budete úplně bez peněz, předchozí měsíc vás zcela vyčerpal. V půlce měsíce už přichází něco nového a vy ukončíte to, co vám nevyhovuje, postavíte vše na nové základy a pak už bude vše v pořádku. Konec měsíce prožijete v pohodě.

Článek

Vyplatí se fixovat ceny energií? Foto:

Energie budou mírně zlevňovat. Má smysl ceny fixovat?

Vypadá to, že budeme platit méně za energie. Větší pokles cen se přitom očekává u plynu.

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Máte pocit, že jste na vše sami a nikdo vám nepomůže. Odpočiňte si a naberte sílu. Změňte svůj pocit, že jste oběť, a otevřou se vám nové finanční možnosti. Ve skutečnosti na tom nejste tak špatně, jak si myslíte. Ostatní vám mohou vaši finanční situaci jen závidět.

Článek

Na pravidelných platbách můžete ušetřit tisíce korun ročně... Foto:

5 pravidelných plateb, na kterých můžete začít šetřit okamžitě

Budete překvapeni, o kolik víc vám může z výplaty zůstat, aniž byste museli výrazně měnit své návyky. A kolik ušetříte? Budete mít jasno během několika minut.

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná přijde i možnost nového pěněžního zdroje a vašeho finančního posunu. Postačí jen věřit sobě a svému finančnímu toku a on bude proudit dál.

Článek

Když ušetříte nějaké peníze, můžete si dopřát víc luxusu... Foto:

Ušetřete peníze i čas pro sebe. Víme, jak mít snadno o tisíce korun víc než teď

Existuje spousta věcí, na kterých lze šetřit, a přitom velmi snadno. Jednoduchý a zásadní tip vám na účtu "zachrání" i tisíce korun ročně.

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

Už na začátku měsíce se objeví peníze z minulých projektů nebo z práce vykonané v minulosti. Z té současné to zatím tolik peněz nebude, trocha šetření vám tak neuškodí. Ztráty žádné nebudou, toho se nemusíte obávat.

Článek

Funguje to... Foto:

35 skvělých a jednoduchých triků, jak začít šetřit peníze

Možná si taky říkáte, že byste potřebovali ušetřit nějaké peníze. Možná nevěříte, ale jde to docela snadno. Začněte malými krůčky a než se nadějete, váš finanční život se...

RYBY (20. únor - 20. březen)

Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se díváte do budoucnosti. Před vámi je nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze budou přicházet, ale pomalu.

 

Jaké změny má v oblasti peněz přinést rok 2016? To se dozvíte v našem SPECIÁLU:

Speciál: Peníze v roce 2016 Foto:

 

Velký roční horoskop pro všechna znamení a pro všechny oblasti života najdete zde:

ženy speciál horoskopy 2016 Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

Právní poradenství
Právní poradna
Nebo volejte pište
810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama