Soutěž Ideální banka 21. století končí už za týden. Máte poslední šanci se zúčastnit!

DBS Singapur – banka budoucnosti, typ pobočkové sítě Foto: DBS Singapur – banka budoucnosti, typ pobočkové sítěFoto: Efma

Studentská soutěž IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ na téma Ideální banka v roce 2020 končí již za necelý týden.

 

Studenti mohou soutěžit již dva měsíce o hlavní výhru v hodnotě 25 000, 15 000, nebo 5 000 korun a množství věcných cen. K vítězství přitom stačí chvilka času, přiměřená znalost bankovnictví, fantazie a nápaditost.

Ideální banka podle vás!

Stačí, pokud jako student napíšete popis, esej či vyprávění na téma z vašeho pohledu Ideální banky roku 2020. Můžete také natočit minutové video, nebo zpracovat fotografii či obrázek.

Co byste v bance za šest let chtěli najít? Jak by se banka měla v blízké budoucnosti chovat? Co by měla nabízet? Čím by měla zaujmout? Pokud jste schopní odpovědět na tyto otázky, pak neváhejte a naší soutěže se zúčastněte.

Zúčastnit soutěže se můžete buďto jako kolektiv třídy, nebo jednotlivě. Přihlásit se můžete zasláním vaší práce na mail: soutez@bankovnipoplatky.com a to nejpozději do 18. 11. 2014.

Platí, že vítěze nelosujeme, ale vyhrává skutečně ten nejlepší, o kterém rozhodne mnohočlenná odborná porota.

Dosud se přihlásilo více než sto studentů a patnáct vysokých a středních škol

Velký zájem zatím registruje organizátor nejen od samotných studentů, ale také od vysokých a středních škol, které projekt využívají i v rámci své výuky. V rámci hodin a předmětů týkajících se ekonomiky či přímo bankovnictví musí studenti zpracovat svou práci na téma Ideální banka 21. století.

Školy tak zvyšují pravděpodobnost, že právě někdo z jejich studentů se umístí na předních místech. Pro školu to znamená zajímavý bonus. Jednak je škola, jejíž student zvítězí, nebo se umístí na předních pozicích, získá pozitivní propagaci a současně přispěje svou aktivitou ke kultivaci prostředí mezi bankami a jejich klienty.

Ještě do úterý, dne 18. 11. 2014, mají studenti čas zaslat své práce a zúčastnit se boje o velmi vysoké a hodnotné ceny.

Soutěž prokázala, že má velký smysl

Soutěž Ideální banka 21. století, která probíhá již sedmým rokem, prokázala, že má skutečný smysl. Banky totiž o výsledky projevují velký zájem a v mnoha případech se doporučením studentů přímo řídí, nebo na jejich základě přímo připravují své produkty či jejich zaměření.

Studenti tak ještě v době, kdy to nebylo vůbec standardem, předpovídali u ideální banky bezkontaktní karty, různé formy videoporadenství, nulové poplatky, tedy vše co je dnes již běžným standardem.

Jak se tedy myšlení a návrhy studentů v návrzích a popisu Ideální banky 21. století v průběhu let posunuly? Nejlepší práce, včetně vítězné budou zveřejněny a budou také doručeny jako inspirace všem našim bankám.

Více informace o soutěži naleznete ZDE!

Stručné shrnutí parametrů soutěže

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2014 do 18. 11. 2014. Za přihlášení práce či videa se považuje její (jeho) zaslání na emailovou adresu: soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce. V případě, že práci přihlašuje skupina, je součástí přihlášky uvedení jména, adresy, názvu školy, telefonního čísla a emailové adresy vedoucího skupiny.

V případě, že bude video vyžadovat větší kapacity, lze využít služby např. www.leteckaposta.cz, www.ulozto.cz apod., případně nám zašlete odkaz na video umístněné v síti internet.

Ceny pro studenty

1. místo - Cena v hodnotě 25.000 Kč

2. místo - Cena v hodnotě 15.000 Kč

3. místo - Cena v hodnotě 5.000 Kč

Speciální cena PRIMA RÁDCE pro výherce hlasování veřejnosti u mediálního partnera:

Cena v hodnotě 10.000 Kč pro soutěžícího 

Ostatním soutěžícím bude odměnou účast na originální a zábavné divadelní akci na pobočce Air Bank s herci, které známe z televizní reklamy banky.

Vyhodnocení zaslaných prací a videí proběhne do konce roku 2014. Výsledky budou zveřejněny a ceny předány do konce roku 2014.

Své příspěvky ve formě článku (1800 znaků vč. mezer), obrázku či videa (max. 1 min.) mohou studenti zasílat na mailovou adresu: soutez@bankovnipoplatky.com nejpozději do 18. 11. 2014, kdy bude soutěž ukončena.

 

 

 

Diskuze

reklama