Snižte své výdaje. Sjednejte si levnější elektřinu!

Produkt ČEZ Garant Foto: Produkt ČEZ GarantFoto: ČEZ

Přemýšlíte, jak a kde ušetřit za elektřinu? Pro nižší účty za energie už děláte, co můžete – poctivě zhasínáte, používáte úsporné žárovky, vaříte s pokličkou a kupujete energeticky úsporné spotřebiče... Co když ale ceny elektřiny porostou?

 

U energií, obzvláště když je využíváte k vytápění a máte hodně různých spotřebičů, může být každý růst velmi citelný. Ideální je proto se proti růstu cen pojistit, a sjednat si takzvaný fixní produkt. S ním máte záruku, že když cena elektřiny na trhu poroste, vy budete platit pořád stejně a ušetříte.

Jedinečná nabídka

Co když ale cena elektřiny naopak klesne? Říkáte si a bojíte se, že se rozhodnete špatně a budete litovat zbytečně utracených peněz. Může se to zdát jako utopie, ale na trhu dnes existuje nabídka, díky které prodělat nemůžete a nemusíte se bát, že byste si později něco vyčítali. Skupina ČEZ totiž uvedla na trh nový produkt ČEZ GARANT, s nímž vás toto riziko nemusí trápit.

Výhodná cena minimálně po dobu dvou let

S ČEZ GARANT si zajistíte výhodnou cenu silové elektřiny až do konce roku 2016. Cena vám po tuto dobu nemůže vzrůst. Když ale silová elektřina zlevní, cena se sníží i vám. Jinými slovy máte jistotu, že vám dodavatel nabízí férovou cenu, která může pouze klesat. Po celou dobu trvání smlouvy tak budete mít své výdaje pod kontrolou.

Produkt přesně pro vás

ČEZ GARANT je určen pro domácnosti a malé podnikatele jak z řad stávajících zákazníků ČEZ, tak i těch, kteří si zvolí ČEZ jako svého dodavatele nově. Například domácnost, která elektřinou i topí, ušetří oproti běžnému tarifu letošního roku v průměru 2 300 Kč za rok.

Produkt ČEZ GARANT si můžete sjednat buď v zákaznických centrech Skupiny ČEZ, na zákaznické lince  840 840 840, přes aplikaci ČEZ ON-LINE nebo na webových stránkách www.cez.cz.

 

www.cez.cz                                                                                                                    Advertorial

 

Diskuze

reklama