SERIÁL o financích (6. díl): Jak najít úvěr šitý na míru rodinnému rozpočtu

Poslední díl série o půjčkách. Když už si potřebujete půjčit, jak najít úvěr, který vás nezruinuje?

A jsme ve finále. Auto je vybrané, Marta s Karlem už vědí, že si půjčí 30 tisíc korun. Jak k této konkrétní částce přistoupit? Na jak dlouho si půjčit, aby splátka odpovídala našim měsíčním výdajům? Unese rodinný rozpočet vyšší splátku, díky níž úvěr příliš nepřeplatí? Nebo bude lepší zvolit raději nižší měsíční splátky s tím, že budou splácet delší dobu o něco vyšší částku?

A na co v žádném případě nezapomenout, aby byly podmínky čerpání úvěru a celková výše splátek co nejvýhodnější? I to si připomenou hlavní hrdinové seriálu v dnešním dílu. Podívejte se.

 

Jak se celý příběh o půjčce na auto z bazaru vyvíjel? Podívejte se i na první dva díly...

Článek

Seriál o financích - 4. díl - titulní fotka Foto: Prima Rádce

SERIÁL o financích (4. díl): Půjčka na auto

V minulých dílech Marta s Karlem zjistili, jak bezpečně používat platební kartu a že kreditka jako forma úvěru pro ně není vhodný finanční produkt. Tentokrát si ale...

Článek

Prima Radce - 5 Dil Intro Image

SERIÁL o financích (5. díl): RPSN a spol. aneb Na co se zaměřit při hledání úvěru

Další díl seriálu o financích... Jak vybrat půjčku, abyste "neprodělali kalhoty".

 

VŠE O PLATEBNÍCH KARTÁCH: Máme za sebou už celou sérii o platebních kartách. Všechny tři díly, kde se s debetní i kreditní kartou učí mladý pár zacházet, najdete v tomto SPECIÁLU.

 

Je pro vás náš seriál o financích přínosný? Líbí se vám nebo mu máte co vytknout? Napište nám na Facebook. Děkujeme za každý názor.

 

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

Spolu všechno zvládneme... Foto: thinkstock.com

Když není dost peněz na svatbu: Půjčit si, či nepůjčit?

Plánujete svatbu a máte pocit, že vám nebudou stačit úspory? Možná vás napadlo si na svatbu půjčit – ať už menší, či větší obnos peněz. Je to opravdu jediné (a správné)...

Článek

České bankovky Foto: Zprávy TV Prima

REPORTÁŽ: Zaručit se za půjčku. Jak moc to může být riskantní?

Pro dobrotu na žebrotu... To přesně pasuje na případ ženy, která se před lety zaručila za půjčku svého známého. Teď je v exekuci.

Článek

Když peníze navíc nejsou... Foto: thinkstock.com

Nečekané výdaje. Co s tím, když nemáte našetřeno?

Není to nic příjemného, ale zažil to snad každý. Občas je třeba zaplatit za něco, co úplně nezapadá do finančních plánů. Poradíme vám, jak se s takovou situací nejlépe...

 

 

Diskuze

reklama