SERIÁL o financích (1. díl): Platební karty

Seznamte se s hlavními hrdiny našeho seriálu o financích. Marta a Karel spolu žijí v pronajatém bytě. Peněz mají tak akorát, ale chybí jim morálka a přehled. Potřebují podat pomocnou ruku... Kdo jim pomůže ochránit rodinný rozpočet?

 

Marta přichází z práce, Karel si čte noviny. Během dne měl vybrat peníze z bankomatu. Jenže jak už to tak bývá, zapomněl. A zapomněl i PIN. Cože? Jak je to možné? Marta najde řešení, jak zamezit tomu, aby tak jednoduchý PIN kód nepustil z hlavy.

A jaké další zkušenosti s používáním platební karty mají Marta a Karel například z obchodu? Hrozí jim při tom něco? Pusťte si první díl našeho on-line seriálu o financích. Pobavíte se a dozvíte se spoustu zajímavých informací.

Líbí se vám nový on-line seriál? Napište nám na Facebook.

 

Chyby a rady jsme shrnuli do sedmi bodů...

Článek

Jak správně používat platební kartu? Foto:

BONUS: 7x o platebních kartách. Jak je správně používat?

V prvním dílu seriálu o financích Marta a Karel zjistili, že to s kartou moc neumějí. Co všechno dělali špatně? A jak správně by se měla karta používat? Chyby i rady jsme...

 

O platebních kartách by vás mohlo ještě zajímat:

Článek

Platba kartou v obchodě Foto:

Miliardy transakcí ročně: Jak často používáte platební kartu vy? A kolik utratíte?

Za poslední rok z našich bankovních účtů "zmizelo" díky používání platebních karet doma i v cizině přes 900 miliard korun. Z bankomatů Češi vybrali přes 625 miliard, u...

Článek

Bezkontaktní karta Foto:

REPORTÁŽ: Do MHD v budoucnu jen s bezkontaktní kartou?

Revoluce ve veřejné dopravě? Přišly s ní banky. Chtějí nejrůznější karty na MHD po celé republice, včetně té pražské Opencard, nahradit bezkontaktními platebními kartami.

 


Diskuze

reklama