REPORTÁŽ: Na vyřešení otázky životního pojištění máte čas do března

 

Možná i vy patříte k těm, kterým v posledních několika dnech či týdnech přišel do schránky dopis od pojišťovny. Chystá se totiž velká změna životního pojištění. Od prvního ledna si budete muset vybrat, jestli budete mít díky životnímu pojištění nižší daně, nebo si své peníze z pojistky vyberete. Řada klientů ale pokynům pojišťoven nerozumí a neví, co se na ně chystá. Podívejte se na reportáž Marcely Svobodové.

V těchto dnech navíc probíhá on-line poradna na téma změn životního pojištění. Finančních odborníků se můžete ptát zde.

 

Životní pojištění - piktogramy Foto:

Nemáte svého finančního poradce? Nabízíme vám také BEZPLATNOU osobní, telefonickou či mailovou KONZULTACI s našimi experty.

Poradíme vám, jaké řešení bude ve vaší situaci nejlepší. ZDE jen vyplňte kontakt na Vás, naši odborníci se Vám v co nejbližším možném termínu ozvou.

 

 

Podrobně o změnách v životním pojištění:

Článek

Smlouvy soukromého životního pojištění se od ledna změní Foto:

Zpřísnění smluv životního pojištění: 6 scénářů, jak situaci řešit + ON-LINE PORADNA

Máte sjednané investiční nebo kapitálové životní pojištění? Pak vám už pravděpodobně přišel dopis od pojišťovny, na základě kterého se musíte rozhodnout, v jakém režimu...

Článek

Život - riskování i jistota Foto:

Změny v životním pojištění: Poslední týdny na rozhodnutí. Uvnitř ON-LINE PORADNA

Od prvního ledna začne platit novela zákona o daních z příjmu, která zpřísňuje podmínky pro daňové zvýhodnění smluv soukromého investičního nebo kapitálového pojištění,...

 

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

D01d – jednotarifní sazba určena malým domácnostem o jedné až dvou osobách, které mají malou spotřebu energie, chaty, zahrady, garáže. Jde tedy o domácnosti, které elektřinou netopí a nevyužívají k ohřevu vody. Nad 500 kWh ročně volte sazbu D02d. Foto:

Pro každou rodinu: 3 způsoby, jak můžete ušetřit za energie...VIDEO

Topná sezóna je tady a s ní možnost, jak ušetřit nějakou tu korunu navíc. Za topení totiž každoročně vydáváme zhruba 70 procent ze sumy, kterou platíme za spotřebu...

Článek

Elektřina v kuchyni Foto:

Život s elektřinou: Svítíte, vaříte, topíte? Jakou nastavit sazbu? VIDEO

Elektřinu používáme všichni. Někdo s ní jen svítí a používá běžné spotřebiče, někdo ohřívá i vodu v bojleru, někdo i topí. Podle toho se pak odvíjí volba distribuční sazby.

Titulní foto - Zdroj: Thinkstock

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

 

 

Diskuze

reklama