REPORTÁŽ: Kredity je nutné včas provolat, jinak propadnou!

Používání mobilního telefonu Foto: Používání mobilního telefonuFoto: Zprávy TV Prima

Volací kredity mají omezenou životnost. Pokud si znovu kartu znovu včas nedobijete, o kredit přijdete.

 

To vadí zejména českým seniorům, kteří předplacené peníze nestihnou všechny využít a musí si koupit další kredit, aby o neprovolané peníze nepřišli. Ve své reportáži se tématu věnoval Daniel Janoch. Mobilní operátoři mají jasné odpovědi. Proč mají karty omezenou životnost? Je šance, že se to změní? Vše se dozvíte v reportáži, kde omezenou životnost kreditů komentují mluvčí operátorů: Markéta Kuklová z Vodafone, Ctibor Jappel z O2 a Martina Kemrová z T-Mobile. Lze se proti tomu nějak bránit? Mají na takové podmínky operátoři právo? Na to jsme se ptali Miloše Borovičky, právníka sdružení TEST.

Voláte často, posíláte víc SMSky nebo hodně potřebujete být i v mobilu stále on-line? Najděte si nejvýhodnější tarif právě pro vás, přímo ZDE!

Sledujte Zprávy na Primě. Každý den v 18.55!

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

Hovory, SMS i datový roaming zlevnily Foto:

REPORTÁŽ: S telefonem po Evropě. Volání, SMS i datový roaming zlevnily

Volání mobilním telefonem ze zahraničí je od prvního července levnější. Začalo platit omezení, které zavedla Evropská komise.

Článek

Pozor při prodeji telefonu Foto:

REPORTÁŽ: Místo peněz slzný plyn do očí aneb Riziko prodeje přes inzerát!

Nad metodami nejrůznějších zlodějů zůstává rozum stát. Velmi nebezpečná může být i snaha prodat zboží přes inzerát. Své o tom ví dva muži, kteří tímto způsobem chtěli...

Článek

Nakupování z pohodlí domova Foto:

Smlouvy „na dálku“: Na co si dát pozor?

Dnes je to běžné. Nakupování přes internet nebo po telefonu. Pohodlně z domova si můžete sjednat i pojištění nebo hypotéku. Ne vždy se ale obchod uskuteční k vaší...

Prima Rádce je na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

reklama