CO VÁS ZAJÍMÁ... Mám víc různých půjček. Jak si usnadnit situaci?

Více půjček lze sloučit do jedné... Foto: Více půjček lze sloučit do jedné...Foto: thinkstock.com

Řešení existuje a navíc je výhodné v tom, že můžete na splátkách nakonec i ušetřit...

 

Finanční poradna: HYPOTÉKA, POJIŠTĚNÍ, ENERGIE, PŮJČKY, MOBILNÍ TARIFY, PENZE... Máte dotaz z jakékoliv finanční oblasti? Chcete ušetřit? Chcete vědět, jak efektivně nastavit smlouvu nebo najít výhodnější finanční produkt? Kontaktovat naše odborníky můžete zde.

Dotaz: Mám víc úvěrů, splácím na několik stran. Nemám ani tak problémy se splácením, ale ztrácím přehled. Slyšel jsem o tom, že můžu všechny dluhy sjednotit. Je to opravdu možné?

Odpověď: Ano, možné to je. Jakmile máte více půjček, může se skutečně stát, že máte zmatek v tom, kolik komu ještě dlužíte a zda jste poslal tu správnou splátku. Toto se dá řešit takzvanou konsolidací půjček. Jedná se o sjednocení půjček, kdy finanční společnost zaplatí všechny vaše půjčky a vy pak budete splácet pouze jednu půjčku této společnosti. Navíc můžete ve výsledku splácet dohromady ještě nižší částku měsíčně.

Kdo může o konsolidaci žádat? Jaké jsou výhody a nevýhody? Podrobnosti zjistíte v následujícím článku:

Článek

Žena držící mince... Foto:

Máte více úvěrů? Zkuste je sloučit do jednoho. Měsíčně budete platit míň!

Jak se vyrovnat s více půjčkami? Dobrou možností je jejich konsolidace, tedy sloučení. Všechny úvěry se spojí do jednoho jediného s menší měsíční splátkou.

 

>>> Nezávislé online srovnání půjček Transparentní nabídky, hodnota RPSN i výše splátek
>>> Potřebujete-li individuálně vyhodnotit vaši konkrétní finanční situaci, můžete kontaktovat finanční odborníky Prima Rádce, kteří vám zdarma poradí a pomůžou najít nejlepší řešení.

 

Na dotazy odpovídá:

Zbyněk Laisek - odborník Prima Rádce Foto:

PhDr. Zbyněk Laisek,  M. B. A. Působil mnoho let na poradenských a řídicích funkcích v oblasti finančnictví a energetického trhu v Čechách i v zemích střední a východní Evropy. Několik let se zabývá provozováním nabídek energetických firem na trhu v ČR včetně zajištění zasmluvnění a přechodu klientů k novému dodavateli. Po odoborné stránce se podílí na provozu srovnávače www.prima-RADCE.cz, který srovnává necelou stovku subjektů na trhu v ČR. Zbyněk Laisek má magisterský titul v oboru sociologie a doktorát v oboru ekonomie z Univerzity Karlovy v Praze. Studoval Executive MBA program na Universitě v Pittsburghu a Business Administration ve škole McCombs of Business, University of Texas.

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama