Poradna

Vítejte v poradně. Ptejte se na cokoli ze světa financí anonymně a zdarma.
Zvolte téma poradny:
100x100_povinne_ruceni Foto:

Pojištění

Auto, cesta, dům, život, úraz,... Potřebujete poradit, jak efektivně nastavit smlouvu s pojišťovnou, na co si dát pozor nebo jak ušetřit na pojištění? Ptejte se zde.

100x100_telefonovani Foto:

Telefonování

Chcete si sjednat mobilní tarif? Uvažujete o změně a nevíte, jak najít nejvýhodnější nabídku? Chcete vědět, jak probíhá změna mobilního operátora? Obraťte se na naše odborníky zde.

100x100_energie Foto:

Energie

Chcete ušetřit za elektřinu a/nebo plyn? Potřebujete poradit s vyúčtováním? Nevíte, jestli máte odpovídající distribuční sazbu? Zeptejte se na cokoliv z oblasti odběru energií našich odborníků.

100x100_hypoteky Foto:

Hypotéky

Hledáte bydlení a nejste si jisti, na jakou hypotéku dosáhnete? Chcete najít nejvýhodnější nabídku? Chystáte se refinancovat? Na všechny otázky ohledně hypotéky vám odpovíme zde.

100x100_penzijni_sporeni Foto:

Penze, spoření, investování

Vyplatí se vám spořit na penzi? Jaký produkt zvolit a s jakou měsíční úložkou? Chcete spořit jinak? Nebo investovat? A zajímá vás, jak začít? Nejen na to vám odpoví finanční odborníci Prima Rádce.

100x100_pujcky Foto:

Půjčky, kreditní karty

Hledáte výhodnou půjčku s odpovídající hodnotou RPSN? Chcete využívat kreditní kartu a potřebujete objasnit její výhody a nevýhody? Zeptejte se na vše, co se týká půjčování peněz zde.

rodinny pravnik 100x100 Foto:

Právní poradna

Spotřebitelské spory, trestní právo, děti a rodina, zaměstnání, věci a nemovitosti, úvěry.... Potřebujete vyřešit právní problém? Ptejte se. Na otázky vám odpoví právní poradce GenerátoruSmluv.

810 811 812 info@prima-radce.cz