Tam, kde hrozí pojistná událost. Hledá se nejhorší díra na silnici

Právě odstartovala silničáři obávaná anketa o nejhorší díru Česka. Vyřádit se může každý nespokojený řidič. A je víc než jisté, že silnice jsou po zimě děravé jako ementál. Na některých úsecích je výmolů tolik, že je nemá cenu ani počítat.

Řidičům mimo jiné hrozí, že můžou auto na takových cestách poničit nebo dokonce nabourat. A místo do původního cíle pak musí vyrazit v lepším případě jen do servisu a pojišťovny. Pokud máte i vy tip na nějaký výmol na silnici, který vám komplikuje (nejen) každodenní jízdu, můžete díky mobilní aplikaci a portálu Výmoly.cz upozornit české silničáře. Do mobilu si stačí třeba stáhnout aplikaci a pak nenáviděný tankodrom, po kterém právě jedete, zvěčnit. O tom, jestli vyhraje, pak budou rozhodovat počty hlasů. Hlasovat lze na webu Výmoly.cz do konce letošního července. V podstatě každý den motoristé takto moniturují stav českých silnic a upozorňují na výtluky či celé úseky, které je po zimě potřeba opravit. Za poslední dva týdny přibylo na 60 fotografií od řidičů z celé republiky. Data od motoristů předává systém přímo odpovědným silničářům. Díky tomu se v minulosti opravilo už na šest tisíc nahlášených výtluků. Nově můžete také upozornit na nepřehledné železniční přejezdy a nebezpečná místa na silnicích. 

DOPORUČUJEME:
>>> Srovnání povinného ručení Pojištění se slevou až 75 %  <<<
>>> Srovnání havarijního pojištění Pojištění se slevou až 75 % <<<

A takhle to vypadá v reálu...

Jak vlastně vypadají některé silnice u nás? Podívejte se na reportáž Lenky Kovandové (pod úvodní fotkou), reportérky Zpráv FTV Prima, která vyjela autem s dopravním expertem a nejrůznější výmoly na silnicích monitorovala...

A na některé "lahůdky" v podobě výmolů na silnicích, které řidiči nahlásili prostřednictvím webu či aplikace, se podívejte v galerii:

 

Pro všechny řidiče: Tady najdete VŠE důležité o AUTOPOJIŠTĚNÍ

Povinné ručení na auto mít musíte, nastavte si tu nejvýhodnější cenu Foto:

– vše o pojistkách na auto

– hraný on-line seriál (vážně i s nadsázkou)

– tipy a rady na cestu...

 

 

 

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Sledujte Zprávy FTV Prima. Každý den v 18.55 hodin nebo kdykoliv na Prima PLAY - Zprávy.

Diskuze

810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama