Bleskové (při)pojištění na cestu: Sjednáte ho za pár minut, i ze zahraničí

Na dovolenou se můžete pojistit během několika minut... Foto: Na dovolenou se můžete pojistit během několika minut...Foto: thinkstock.com

Jedete na dovolenou do zahraničí na poslední chvíli a/nebo jste se zapomněli pojistit? Nebo si chcete připojistit třeba rizikový sport až přímo na dovolené? Cestovní pojištění pro všechny tyto případy můžete vyřešit expresně online. Tady je NÁVOD...

Je to jistota. Nikdy nevíte, co se může stát. Jediná možnost, jak v případě nemoci, úrazu nebo jiné nepříjemné události v zahraničí ochránit rodinný rozpočet, je cestovní pojištění. Sumy, které v případě řešení zdravotních či jiných problémů mohou šplhat do závratných výšin, pak za pojištěné hradí (ve většině případů) pojišťovna.  

Bleskové pojištění

Přinášíme vám návod, jak si pojištění na cestu sjednat během několika minut. Pro okamžitou platnost je ale podmínkou možnost platit on-line kartou. Takto můžete pojištění sjednat i těsně před odjezdem nebo i ze zahraničí. Pojištění bude platné ihned.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ online Od 9 korun na osobu a den...

Krok za krokem

  1. Do kalkulátoru zadejte cíl vaší cesty a následně po zadání dalších základních údajů získáte ihned přehledné porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven.
  2. Zvolte si nabídku, která vám vyhovuje, a vyplňte údaje o všech cestujících.
  3. Obratem obdržíte pojistnou smlouvu na svůj e-mail.
  4. Pojistná smlouva je platná buď odesláním nebo doručením platby na účet pojišťovny (záleží na podmínkách konkrétní pojišťovny). Doporučujeme tak využít on-line platbu, kde se termín odeslání rovná termínu doručení platby.
  5. Je to velice jednoduché a během několika málo minut získáte platné pojištění pro vaši cestu na poslední chvíli nebo přímo v zahraničí.

Článek

Dovolená v ráji... Foto:

10 tipů, jak si užít dovolenou a nemít strach o peníze

Na dovolenou do ciziny se chystá zase hodně Čechů, i když letos plánují hlavně bezpečnější destinace. Koruna posiluje, a tak nákupy na místě vyjdou o něco levněji. A jak...

Standardní sjednání: Minimálně tři dny dopředu

Pojistné můžete zaplatit kartou on-line, ale samozřejmě i bankovním převodem nebo internetovými platbami. Pokud nechcete či nemůžete využít on-line platbu, doporučujeme kvůli časovému rozmezí a různým podmínkách pojišťoven sjednat cestovní pojištění minimálně tři dny před odjezdem.

Článek

Někdy dovolená nevychází podle plánu... Foto:

Potíže na dovolené? S cestovním pojištěním nezůstanete sami!

Jiné zvyklosti, jiná řeč, jiný systém zdravotního pojištění... Někdy se ale dovolená v cizí zemi nepovede podle představ. Nepodceňujte pojištění na cesty.

Proč raději necestovat bez pojištění?

Ani při cestách po Evropě nemusí stačit kartička zdravotní pojišťovny. I přesto, že máte v evropských zemích nárok na péči ve stejném rozsahu, jako místní obyvatelé (i to ale pro vaši peněženku může znamenat velký nápor), v mnoha turistických destinacích narazíte většinou jen na soukromé lékaře, kteří vás sice ošetří, ale za to budou chtít zaplatit plnou částku. Zdravotní karta pro ně většinou nemá žádnou váhu. V rámci cestovního pojištění máte k dispozici také asistenční službu, která vám může pomoci celou situaci vyřešit. Uzavření komerčního cestovního pojištění doporučují i zdravotní pojišťovny.

 

Reportáž - Letní dovolená s předstihem Foto: SPECIÁL: Letní dovolená 2016

  • tipy na cestu (nejen) do Chorvatska
  • cestovní pojištění
  • jak řešit problémy v zahraničí
  • kdy a kde vyměnit valuty, ...

 

 

 


Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Diskuze

810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama