On-line seriál Prima Rádce: O penězích vážně... i s nadsázkou

Nový on-line seriál o financích  Foto: Nový on-line seriál o financích Foto: Prima Rádce

Peníze jsou u většiny z nás „až na prvním místě“. Možná nechcete, ale je to tak. Hospodařit efektivně s rodinným rozpočtem ovšem není žádná hračka. Stačí třeba jen vybrat si správný bankovní účet, kam si necháváte posílat výplatu a odkud se zas peníze „kutálejí“ někam pryč. Už to je náročný proces, který hraničí s alchymií.

Co je nejlepší

A to na finančním trhu není zdaleka vše. Denně něco kupujeme, platíme pojištění, spoříme nebo si určité částky půjčujeme. Jak se v produktech orientovat a zjistit, jestli se hodí právě pro vás a nakolik jsou bezpečné? Poradí nový on-line seriál o financích, který vám také představí výhody služeb, které najdete na našem webu.

V hlavní roli? Peníze a humor

On-line seriál budete moci sledovat na webu Prima Rádce. A začneme právě tématem platebníchi karet. Těšit se můžete na svižný příběh nabitý informacemi a humorem. Ten zajistí kadeřnice Marta (Bára Měkotová) a řidič Karel (Filip Budák), kteří spolu žijí v pronajatém bytě. Peněz mají tak akorát, ale chybí jim morálka a přehled.

A tak se u nich zničehonic objeví ještě třetí, nejdůležitější postava příběhu – ochránce peněz... Poradí, vysvětlí, ale nenutí... Kdo to je? Dozvíte se hned v prvním dílu, který bude on-line ve středu 20. srpna 2014.

Tady malá ukázka...

Diskuze

reklama