Plánujete hypotéku? Zjistěte během minuty, jestli na ni dosáhnete

Kolik a jestli vám banka půjčí na nové bydlení zjistíte rychle a snadno... Foto: Kolik a jestli vám banka půjčí na nové bydlení zjistíte rychle a snadno...Foto: istockphoto.com

Obíhání jednotlivých bank vám zabere i několik dní, proklikávání webových stránek několik hodin. My pro vás máme minutové řešení...

Chystáte se rekonstruovat, pořídit vlastní dům, byt, chatu či pozemek a budete k tomu potřebovat půjčit určitou sumu peněz od banky? Poradíme vám, jak zjistit, jestli a na jak velkou hypotéku vůbec dosáhnete.

Náročný proces...

Jak zjistíte, která hypotéka je pro vás nejvýhodnější? Kolik potřebujete mít naspořeno a jaké měsíční splátky můžete očekávat? Jedna věc jsou podmínky banky, druhá věc je vaše finanční situace. Není vůbec snadné poznat výhodnou nebo nevýhodnou hypotéku. Její výběr není také jen o aktuálních procentech. Ještě je třeba brát v úvahu další podmínky: Například povinnost uzavřít pojištění (jak životní, tak zastavené nemovitosti), otevřít si u banky běžný účet, další poplatky (za zpracování úvěrové smlouvy) a podobně. Takže v případě hypotéky nejde jen o to sledovat úrokovou sazbu, ale je třeba sledovat i další náklady, které mohou výdaje na hypotéku posunout výš, než je inzerováno.

Půjčí vám někde? Stačí minuta a máte jasno

Zjistit, jestli na hypotéku vůbec máte a jaké základní podmínky banky nabízejí, vám může pomoci náš online porovnávač hypoték. Všechny nabídky na trhu najdete na jednom místě. Po vyplnění formuláře ihned zjistíte, která banka nabízí nejvýhodnější hypotéku. Zjistíte i přesnou splátku hypotéky a která banka vám půjčí. Veškeré porovnání je nezávazné a vy získáte okamžitý přehled, ze kterého můžete vybírat, nebo si alespoň situaci ujasnit. Celé porovnání vám zabere asi minutu.

Vyzkoušejte APLIKACI: SROVNÁNÍ NABÍDEK HYPOTÉK

Pomoc ve složitém vyjednávání

Přehled o úrocích a akčních nabídkách už máte a možná jste si už vybrali i konkrétní banku. Čeká vás teď rozhodování o tom, jakou vybrat sazbu (fixní, variabilní) či jak budete splácet (degresivní, progresivní či anuitní splátky). Pokud si s tím sami nevíte rady a chcete pomoci s vyjednáním nejvýhodnějších podmínek, můžete se obrátit i na finanční experty Prima Rádce, kteří vám nezávazně poradí. Kontaktovat je můžete na e-mailové adrese info@prima-radce.cz či na telefonu 810 811 812.

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Diskuze

810 811 812 info@prima-radce.cz

reklama