S námi si vždy budete vědět rady! Navštivte nový web prima-radce.cz a mějte (nejen) své peníze pod kontrolou!

Prima-radce.cz – poradí, porovná, vyřeší Foto: Prima-radce.cz – poradí, porovná, vyřešíFoto: Prima Rádce/Thinkstock.com

Do rodiny internetových projektů televize Prima přibyl další člen. Web Prima Rádce – vše o efektivním nakládání s penězi na jednom místě.

Stavba domu, přírůstek do rodiny, nové auto, dovolená v zahraničí, rekonstrukce bytu, ztráta zaměstnání, vyplavený sklep. To jsou jen některé z nepřeberného množství životních situací, které si vyžadují jasné rozhodování a efektivní řešení. Nejen v otázce peněz.

Nový web Prima Rádce vám bude pravidelně přinášet zajímavé postřehy, příběhy a informace z nejrůznějších oblastí vašich životů, které se budou týkat zejména finančních otázek. Pomůžeme vám při řešení nápadů, plánů i nepříjemných životních zkoušek. Chceme vás informovat o aktuálních trendech i varovat před nekalými praktikami některých lidí nebo riziky, která z konkrétních situací plynou.

Tipy, triky i výhodné nabídky

Zajímá nás to, jak můžete ušetřit nebo naopak vydělat, pokud se chcete například zajistit na důchod nebo si vzít půjčku, a na co si dát pozor, chcete-li si třeba sjednat havarijní pojištění na auto. A ještě mnohem více!

Článek

Vyberte si správnou hypotéku Foto: thinkstock.com

Degresivní splácení aneb Pohrajte si s hypotékou. Můžete ušetřit!

Plánujete koupit byt, rekonstruovat dům, toužíte po víkendové chatě se zahradou? Pokud zrovna nemáte na svém bankovním účtu statisíce až miliony, nezbývá vám nic jiného, ...

Pokud si navíc plánujete například sjednat na váš vůz povinné ručení, můžete si u nás zcela nezávazně pomocí kalkulaček srovnat, jaká nabídka je právě pro vás nejvýhodnější.

Stačí zadat pár údajů a během několika minut budete vědět, kolik můžete ušetřit. A samozřejmostí je případné rychlé a bezpečné vyřízení nové smlouvy, pokud se rozhodnete pro lepší variantu. Vše vyřídíme za vás. Zdarma. Ručíme vám za to, že od nás dostanete vždy výhodnou nabídku. Pracuje pro vás tým vynikajících finančních expertů.

Vše pro vaši finanční jistotu na prima-radce.cz!

Článek

V Číně lze koupit téměř cokoliv Foto: Zprávy TV Prima

REPORTÁŽ: Statisíce Čechů šetří tím, že nakupují v Číně! Riskují?

On-line nakupování v čínských obchodech u nás zažívá obrovský rozmach. Vychází to totiž mnohem levněji, než když si lidé objednají zboží z domácích e-shopů. Podle údajů ...

Článek

Pojištění se vyplatí Foto: thinkstock.com

Úraz hrozí doslova na každém kroku! Co vám nahradí úrazové pojištění?

Úraz hrozí všem, nezáleží, jak žijeme nebo kolik nám je.

Článek

Nakupovat se musí umět Foto: thinkstock.com

Zdravě a levně: Jak ušetřit při nakupování jídla

Zdravý nákup nestojí jmění, i když mnoho lidí tvrdí opak.

Diskuze

reklama